معرفی نرم افزار ؛ در هرزمان و هرمکان، هر فایلی را باسرعت و ایمن انتقال دهید!

اگر شما هم جزو افرادی هستید که با تکنولوژی روز پیش می روید و از گوشی های هوشمند استفاده می کنید، این معرفی نرم افزار از مگ را حتما  دنبال کنید.

mag_send_anywhere_app

در حال حاضر به لطف پیشرفت تکنولوژی، با حجم انبوهی از اطلاعات از جمله عکس، فیلم، انواع فایل ها و… مواجه هستیم و احتمالا شما هم جزو افرادی هستید که حداقل یک بار قصد به اشتراک گذاشتن این اطلاعات را داشته و از انواع نرم افزارها برای انتقال آنها استفاده کرده اید اما نکاتی از جمله سرعت انتقال و ارسال ایمن و.. از مهمترین دغدغه های نرم افزار های انتقال اطلاعات است.

نرم افزار کاربردی (Send Anywhere (File Transfer یکی از بهترین برنامه ها است که می توانید انواع فایل را با سرعت بالا و ایمن، بین انواع گوشی های اندروید، آیفون و حتی کامپیوتر انتقال دهید.

از جمله ویژگی های این اپلیکیشن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ارسال فایل های حجیم بدون نیاز به اینترنت

ارسال سریع فایل در چند لحظه

امکان انتقال هر نوع فایلی بدون هیچ گونه تغییری در آن و تنها با داشتن یک کد ۴ یا ۶ رقمی

امکان انتقال فایل از طریق وای فای دیرکت بدون نیاز به اتصال به اینترنت

امکان به اشتراک گذاری آسان لینک از هر شبکه اجتماعی یا برنامه پیام رسانی

کار با این نرم افزار بسیار آسان است، در ابتدا وای فای دیرکت (بالا سمت راست) را روشن می کنید، سپس در قسمت Send  فایل مورد نظر خود را انخاب می کنید. در این لحظه برنامه یک کد ۴ یا ۶ رقمی و یک کد QR را در صفحه به شما نمایش می دهد. کافیست این کد را برای گیرنده ای که این برنامه را دارد ارسال کنید و یا به گیرنده اجازه اسکن کد QR را بدهید تا عملیات انتقال آغاز شود.

mag_send_anywhere_1
mag_send_anywhere_2

نرم افزار Send Anywhere را از لینک های زیر، مستقیم و ایمن دانلود کنید.