معرفی نرم افزاری برای برقراری تماس تصویری

اگر تا به حال مایل بوده اید علاوه بر تماس صوتی، تماس تصویری با کیفیتی با مخاطبتان برقرار کنید، اما با نرم افزار مرتبطی برای این منظور آشنا نبوده اید، پیشنهاد می کنیم معرفی اپلیکیشن این هفته ی مگ را دنبال کنید.

mag_tribe_app_2

همان طور که در تصویر بالا می بینید، “Tribe” نام اپلیکیشنی است که می توانید با آن، تماس تصویری بی دغدغه ای برقرار کنید. Tribe بسیار ساده و در عین حال حرفه‌ای است. زمانی که برنامه را باز می کنید با آیکون‌های بزرگی از تصاویر مخاطبین خود، روبه رو خواهید شد که بر اساس بیشترین ارتباط شما با آن‌ها، دسته بندی شده‌اند. در این لحظه کافیست بر روی پروفایل یکی از مخاطبین کلیک کنید تا ضبط ویدیو آغاز شود، سپس تماس تصویری شما در قالب ویدیوی ضبط شده به صورت خودکار برای مخاطب ارسال خواهد شد. همچنین، با کشیدن انگشت به سمت چپ صفحه اصلی برنامه، می‌توانید گروه‌های متفاوتی بسازید و به گروه‌های مختلفی برای تماس تصویری، دسترسی داشته باشید.

mag_tribe_app_1

برای دانلود ایمن و مستقیم این نرم افزار، از لینک های زیر استفاده کنید.

منبع: digiro

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

خوشحال می شویم که با نظرات خود ما را یاری فرمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>