بازی پر هیجان Rider

mag_rider_game

Ketchapp ، استودیویی متخصص در ساخت بازی‌های ساده اما به شدت درگیرکننده و اعتیاد آور است. بازی هیجان انگیز Rider محصول جدیدی از این استودیو می باشدکه به معرفی آن در مگ می پردازیم.

در این بازی کنترل یک ماشین یا موتور را برعهده دارید و باید از مسیر مشخص شده به سلامت عبور کنید. Rider به سبک بازی‌های تک‌انگشتی ساخته شده است، به طوری که با نگه داشتن انگشت خود روی صفحه، همزمان موتور را به جلو می‌رانید و حرکات نمایشی نیز انجام می‌دهید.

این بازی از دو بخش بی‌نهایت و مرحله‌ای تشکیل شده است که در حالت بی‌نهایت (حالت پیش‌فرض بازی) باید تا جایی که می‌توانید موتور خود را به جلو ببرید و رکورد بزنید. در این حالت هربار با مسیر تقریبا متفاوتی رو به رو می‌شوید که علاوه بر حفظ تعادل باید الماس‌های موجود را به عنوان امتیاز، جمع آوری کنید.

در حالت مرحله‌ای نیز، با ۴۸ مرحله‌ رو به رو هستید. در این مراحل با توجه به زمانی که ثبت کرده اید، در انتها ستاره دریافت می‌کنید. همچنین، در این بازی که طراحی خاصی دارد می توانید ۱۰ تم متفاوت را انتخاب کرده و با جمع آوری امتیازهای بالاتر، ۵۰ موتور مختلف را برای سواری جذاب تر امتحان کنید.

منبع: zoomg

لینک دانلود برای آیفون

لینک دانلود برای اندروید