در سرزمین مردگان بازی کنید!

اگر اهل ماجراجویی هستید و مایلید در حین بازی، قصه ی آن را به صورت داستانی تماشا و دنبال کنید، این مطلب از مگ را برای معرفی بازی از دست ندهید!

mag_OPUS_Rocket_of_Whispers_2

” OPUS : Rocket of Whispers “‏ نام یک بازی احساسی و جذاب است که در آن وارد داستانی جالب در آینده ای دور خواهید شد. قصه از جایی شروع می شود که تمام مردمان سرزمینی که پیش از این در امنیت، صلح و آرامش زندگی می کردند، ناکهان بر اثر یک بیماری غیر منتظره جان خود را از دست می دهند و تنها دو نفر جان سالم به در می برند!

در این بازی‌ داستان-محور، شما کنترل شخصیت اصلی (یکی از این دو بازمانده) را در دست می گیرید و وظیفه دارید با کمک و راهنمایی های باز مانده ی دیگر، عملیاتی را انجام دهید تا با دفن تمام مردگان، روح آنها به آرامش برسد…

یکی از ویژگی های سرگرم کننده ی OPUS : Rocket of Whispers موسقی های آن است. همچنین سیستم روز و شب متفاوت و حضور ارواح در شب، از سوپرایزهاییست که در جریان بازی به آنها برمی خورید و پی به رازهایی می برید.

پیشنهاد می کنیم در ویدیوی زیر پیش نمایشی از بازی را مشاهده کنید اما برای سر در آوردن از ادامه ی ماجرا، آن را تجربه کنید!

برای دانلود مستقیم و ایمن از لینک های زیر استفاده کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

خوشحال می شویم که با نظرات خود ما را یاری فرمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>