با این اپلیکیشن، تصاویرجادویی بسازید!

در این مطلب قصد معرفی نرم افزاری را داریم که در ساختن عکس های جذاب تر به شما کمک می کند. با مگ همراه باشید.

mag_Loopsie_app_3

ممکن است تابه حال تصاویر زیادی را در شبکه های اجتماعی، فیلم ها و.. دیده باشید که قسمت زیادی از محتوای داخل عکس ثابت بوده و تنها بخش کوچکی در آن ها متحرک است. به این گونه تصاویر اصطلاحا سینماگراف گفته می شود که از این پس می توانید با کمک اپلیکیشنی به نام Loopsie، به سادگی در گوشی های هوشمند خود، تصاویر سینماگراف بسازید.

mag_Loopsie_app_2

لوپسی برای ساخت این گونه تصاویر به یک کادر ثابت با سوژه های متحرک نیاز دارد. برای مثال یک خیابان شلوغ که مردم در آن مشغول رفت و آمد هستند و چراغ راهنمایی هم، مکرر چشمک می زند. پس از انتخاب سوژه، کافیست در ابتدا فقط چند ثانیه از این منظره فیلم بگیرید، سپس فیلم کوتاه شما به شکل یک تصویر ثابت به نمایش در می آید. حال، برای متحرک کردن هر بخشی از تصویر (مثلا افرادی که از خیابان عبور می کنند) انگشت تان را روی آن بخش بکشید تا شاهد حرکتش باشید. اگر بخشی از تصویر را نیز به اشتباه متحرک کردید، می توانید با ابزار Freeze  دوباره آن را به حالت ساکن برگردانید.

پیشنهاد می کنیم نمونه ای از تصاویر سینما گراف ساخته شده توسط لوپسی را در کلیپ زیر ببیند:

شما می توانید به راحتی، تصاویر تولید شده توسط این اپلیکیشن رایگان را ذخیره کنید و یا به صورت مستقیم در اینستاگرام، فیسبوک و واتس اپ به اشتراک بگذارید.

mag_Loopsie_app_1
دانلود لوپسی برای ios
دانلود لوپسی برای Android

منبع: digiato