معرفی یک بازی ماجراجویانه!

آیا تابه حال به این موضوع فکر کرده اید که یک کامپیوتر چگونه دستورات شما را اجرا می کند و اطلاعات مورد نظرتان را تحویل می دهد؟! ما احتمالا در مگ، جواب این سوال را با شما به اشتراک بگذاریم .. اما این موضوع می تواند چه ارتباطی با معرفی بازی امروز داشته باشد؟! .. پیشنهاد می کنیم برای آشنایی با یک بازی جالب و جدید، خودتان را آماده کنید و با ما همراه باشید!

mag_data_wing

نامی که در تصویر بالا می بینید، عنوان یکی از جدیدترین بازی های هفته دوم شهریور ۱۳۹۶، برای کاربران اندروید و آیفون است. در بازی “Data Wing” شما نقش یک وسیله برای انتقال داده ها و انجام دستورات قطعه ی مهم مادربورد در کامپیوتر را دارید تا درخواست انسانها به درستی انجام شود!

این بازی آفلاین، ۴۰ مرحله دارد که با لمس دو سمت نمایشگر، دیتا وینگ هدایت شده و با لمس دیواره ی مسیر، به سرعتش افزوده می شود تا در نهایت به الماس های رنگی مورد نظر برسد. Data Wing در عین سادگی گرافیکی، با دیگر بازی‌های موبایلی متفاوت است و تنوع مراحل مانع از یکنواختی آن برای شما می شود. همچنین موسیقی این بازی می تواند به رقابت های شما در برابر سایر دیتا وینگ‌ها لذت بیشتری ببخشد!

پیشنهاد می کنیم ویدیوی کوتاه زیر را مشاهده کنید تا با این بازی ماجراجویانه به درون دنیای کامپیوتر، بیشتر آشنا شوید.

جهت دانلود رایگان، مستقیم و ایمن بازی Data Wing می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

منبع: zoomit

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

خوشحال می شویم که با نظرات خود ما را یاری فرمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>